👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تجهیزات محافظت از پا

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تجهیزات محافظت از پا

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 21 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

تجهیزات محافظت از پا

انواع تجهیزات حفاظت از پا

ساق بندها:

ساق ها و پاها را در برابر خطرات حرارتی از قبیل فلزات ذوب شده یا جرقه های جوشکاری محافظت می کند. سگگ های این ساق بندها امکان بازکردن سریع آنها را فراهم می کنند.

حفاظ های روی پا:

این حفاظ ها ناحیه روی پا را از ضربه و فشار محافظت می کند و از جنس آلومینیوم، فولاد، فیبر یا پلاستیک هستند. می توان این حفاظ ها را روی کفش هم بست.

حفاظ های انگشتان پا:

این حفاظ ها روی پنجه کفش های معمولی قرار می گیرند و انگشتان پا را در مقابل ضربه و فشار محافظت می کنند. ممکن است از جنس فولاد، آلومینیوم یا پلاستیک باشند.

حفاظ های ترکیبی پا و ساق پا:

این تجهیزات محافظ از ساقها و پاها محافظت می کنند و در صورت نیاز به محافظت بیشتر می توان همراه با حفاظ های پنجه از آن استفاده کرد.

کفش های ایمنی:

این کفش ها دارای پنجه های مقاوم در برابر ضربه و پاشنه های مقاوم در برابر حرارت هستند. این کفش ها از پا در برابر سطوح داغ محافظت می کنند.

کف فلزی بعضی از کفش های ایمنی پا را از آسیب هاب ناشی از فروریختن اجسام نوک تیز در پا محافظت می کنند.

کفش های ایمنی رسانا در نواحی با احتمال خطر انفجار، برای جلوگیری از تشکیل الکتریسیته ساکن مورد استفاده قرار می گیرند و کفش های ایمنی عایق برای محافظت از کارگران در برابر خطرات الکتریسیته در محیط کار استفاده می شوند.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود تحقیق بررسی طبقه بندی مواد اعتياد آور حداقل دستمزد و روش های تعیین ان اهداف فصل ششم اندازه گیری پاورپوینت مرورگرهای اینترنت پاورپوینت حسابرسي