👈 فروشگاه فایل 👉

پروپوزال رشته مدیریت ارتباط اخلاق حرفه ای مدیران با هوش معنوی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروپوزال رشته مدیریت ارتباط اخلاق حرفه ای مدیران با هوش معنوی

عنوان: دانلود پروپوزال رشته مدیریت ارتباط اخلاق حرفه ای مدیران با هوش معنوی

پروپوزال کامل و آماده

فرمت ورد قابل ویرایش

نگارش حرفه ای براساس اصول پروپوزال نویسی

تعداد صفحات: 18

شامل:

مقدمه

...

...

...

روش تحقیق

جدول زمانبندی شده انجام طرح

منابع کامل

قسمتی از متن:

مهمترین مشکل امروز جهان، نبود اخلاق است؛ امروز مهمترین مشکل جوامع پیشرفته صنعتی بحران معنویت است. پیشرفت های بشر در زمینه های علمی و صنعتی نتوانسته است مشکل اصلی او را حل کند.

اخلاق نیرویی است که از درون انسان را تحت کنترل و مراقبت دائمی قرار می دهد و شدیدترین انضباتها را ایجاد می کند و انسانی با صفات عالی و آسمانی می سازد. اگر اخلاق در جامعه گسترش یابد مشکلات اجتماع به حداقل می رسد و چنانچه به اخلاق توجه نشود انحطاط و نابودی بشریت قطعی است. بدون رشد اخلاقی هرگز مردمی که دریک اجتماع زندگی می کنند، نمی توانند وجود یکدیگر را تحمل نمایند و نقاط برخورد روحیات گوناگون و اختلاف نظرها را به طرز شایسته ای حل کنند. (مکارم شیرازی، ناصر، ص206). ضعف در سیستم اخلاقیات منجر به کاهش ارتباطات و افزایش خسارات در سازمان می گردد.اخلاق حرفه ای تاثیر چشمگیری بر روی فعالیت ها ونتایج سازمان دارد، بهره وری را افزایش می دهد، ارتباطات را بهبود می بخشد و درجه ریسک را کاهش می دهد. هنگامی که اخلاق حرفه ای در سازمان حاکم است جریان اطلاعات به راحتی تسهیل می گرددو مدیر قبل از ایجاد حادثه از آن مطلع می گردد.(تقی زاده،1388،ص20) اخلاق حرفه ای نقش راهبردی در موفقیت معطوف به آینده سازمان دارد و دوری از آن سازمان را سخت آسیب پذیر می¬کند اخلاق حرفه ای (اصول اخلاقی و مسئولیت پذیری) می تواند قابلیت پیش بینی پذیری بنگاه را افزایش داده و آن نیز موجب اعتماد اصیل راسخ و پر دامنه ای نسبت به سازمان کرده و سازمان با اتکا به اعتماد در جذب منابع مالی و اعتباری موفق گردد . انگیزش درونی و پایداری را در کارکنان و مدیران ایجاد نماید ،منابع انسانی متخصص را جذب کند ،با افزایش مزیت رقابتی جایگاه مستحکمی بدست آورد با اصلاح و تهذیب فرهنگ سازمانی انرژی منفی ناشی از معضلات اخلاقی را مهار کند و تنش های رفتاری را از بین ببرد مسئولیت پذیری اخلاقی نقش موثری در افزایش کارایی و اثر بخشی سازمان دارد ،هر چه سازمان اخلاقی تر باشد موفق تر است و هر چه ناکامی بر اوآید در تحلیل نهایی فقدان اخلاق حرفه ای را یکی از مهمترین عوامل آن خواهیم یافت (فرامرز قر ا ملکی .1382 ص81)

کلمات کلیدی:

دانلود پروپوزال رشته مدیریت ارتباط اخلاق حرفه ای مدیران با هوش معنوی

دانلود پروپوزال مدیریت ارتباط اخلاق حرفه ای مدیران با هوش معنوی

پروپوزال رشته مدیریت ارتباط اخلاق حرفه ای مدیران با هوش معنوی

دانلود پروپوزال مدیریت ارتباط اخلاق حرفه ای مدیران با هوش معنوی

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت بحران آب و آب مجازی دانلود پاورپوینت بهبود جلسات مدیران پاورپوینت تولید نانو پودر به روش پاشش حرارتی پاورپوینت برج میلاد پاورپوینت در مورد بیماریهای مقاربتی جنسی